Lyris Simple Forms (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Mail
oc: Corrièrs electronic

en: Year
oc: Annada

en: Month
oc: Mes

en: Day
oc: Jorn

en: Hour
oc: Ora

en: Minute
oc: Minuta

en: Your Name
oc: Vòstre nom
