Lyris Simple Forms (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (16 entries)

en: Subscribe
pt: Assinar

en: Unsubscribe
pt: Cancelar inscrição

en: Error Message
pt: Mensagem de erro

en: Mail
pt: E-mail

en: Year
pt: Ano

en: Month
pt: Mês

en: Week
pt: Semana

en: Day
pt: Dia

en: Threshold
pt: Limite

en: submissions
pt: envios

en: Hour
pt: Hora

en: Minute
pt: Minuto

en: Your Email
pt: Seu Email

en: Your Name
pt: Seu Nome

en: Email Notification
pt: Notificação por Email

en: Success Message
pt: Mensagem de Sucesso
