Lyris Simple Forms (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: Subscribe
ro: Abonare

en: Unsubscribe
ro: Dezabonare

en: Mail
ro: E-mail

en: Year
ro: Anul

en: Month
ro: Lună

en: Week
ro: Săptămână

en: Day
ro: Zi

en: Threshold
ro: Prag

en: Hour
ro: Oră

en: Minute
ro: Minut
