Lyris Simple Forms (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (14 entries)

en: Subscribe
ru: Подписаться

en: Unsubscribe
ru: Отписаться

en: Error Message
ru: Сообщение об ошибке

en: Mail
ru: Почта

en: Year
ru: Год

en: Month
ru: Месяц

en: Week
ru: Неделя

en: Day
ru: День

en: Threshold
ru: Пороговое значение

en: submissions
ru: Результаты заполнения

en: Hour
ru: Час

en: Minute
ru: Минута

en: Your Email
ru: Ваш адрес электронной почты

en: Your Name
ru: Ваше имя
