Lyris Simple Forms (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: Subscribe
sk: Prihlásiť

en: Unsubscribe
sk: Odhlásiť

en: Mail
sk: Pošta

en: Year
sk: Rok

en: Month
sk: Mesiac

en: Week
sk: Týždeň

en: Day
sk: Deň

en: Threshold
sk: Hraničná hodnota

en: Hour
sk: Hodina

en: Minute
sk: Minúta

en: Your Name
sk: Vaše meno
