Lyris Simple Forms (7.x-1.0) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Subscribe
sl: Naroči me

en: Unsubscribe
sl: Odjavi me

en: Year
sl: Leto

en: Month
sl: Mesec

en: Week
sl: Teden
