Lyris Simple Forms (7.x-1.0) - en to sr translation catalogue (8 entries)

en: Subscribe
sr: Претплатите се.

en: Unsubscribe
sr: Одјавите се са листе

en: Mail
sr: Пошта

en: Year
sr: Година

en: Month
sr: Месец

en: Day
sr: Дан

en: Hour
sr: Сат

en: Minute
sr: Минут
