Lyris Simple Forms (7.x-1.0) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: Subscribe
ta: சந்தா சேர்

en: Unsubscribe
ta: சந்தா விலக்க

en: Error Message
ta: பிழை செய்தி

en: Mail
ta: மின்னஞ்சல்

en: Year
ta: வருடம்

en: Month
ta: மாதம்

en: Day
ta: நாள்

en: Hour
ta: மணி

en: Minute
ta: நிமிடம்
