Lyris Simple Forms (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (13 entries)

en: Subscribe
tr: Abone ol

en: Unsubscribe
tr: Üyelikten çık

en: Error Message
tr: Hata İletisi

en: Mail
tr: Posta

en: Year
tr: Yıl

en: Month
tr: Ay

en: Week
tr: Hafta

en: Day
tr: Gün

en: Threshold
tr: Eşik

en: submissions
tr: Gönderimler

en: Hour
tr: Saat

en: Minute
tr: Dakika

en: Your Name
tr: Adınız
