Lyris Simple Forms (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (10 entries)

en: Subscribe
vi: Đăng ký

en: Unsubscribe
vi: Hủy đăng ký

en: Mail
vi: Thư

en: Year
vi: Năm

en: Month
vi: Tháng

en: Week
vi: Tuần

en: Day
vi: Ngày

en: Threshold
vi: Ngưỡng

en: Hour
vi: Giờ

en: Minute
vi: Phút
