Lyris Simple Forms (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Subscribe
be: Падпісацца

en: Unsubscribe
be: Адпісацца

en: Mail
be: Пошта

en: Year
be: Год

en: Month
be: Месяц

en: Week
be: Тыдзень

en: Day
be: Дзень

en: Hour
be: Гадзіна

en: Minute
be: Хвіліна
