Lyris Simple Forms (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (14 entries)

en: Subscribe
ca: Subscriure's

en: Unsubscribe
ca: Cancel·la la subscripció

en: Mail
ca: Correu

en: Year
ca: Any

en: Month
ca: Mes

en: Week
ca: Setmana

en: Day
ca: Dia

en: Threshold
ca: Llindar

en: submissions
ca: enviaments

en: Hour
ca: Hora

en: Minute
ca: Minut

en: Your Email
ca: La teva adreça de correu electrònic

en: Your Name
ca: El vostre nom

en: Email Notification
ca: Notificació per correu electrònic
