Lyris Simple Forms (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (13 entries)

en: Subscribe
gl: Suscribirse

en: Unsubscribe
gl: Darse de baixa

en: Error Message
gl: Mensaxe de erro

en: Mail
gl: Correo-e

en: Year
gl: Ano

en: Month
gl: Mes

en: Week
gl: Semana

en: Day
gl: Día

en: Threshold
gl: Umbral

en: Hour
gl: Hora

en: Minute
gl: Minuto

en: Your Email
gl: O seu enderezo de correo-e

en: Your Name
gl: O seu Nome
