Lyris Simple Forms (7.x-1.0) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Mail
gu: મેઇલ

en: Year
gu: વર્ષ

en: Month
gu: મહિનો

en: Day
gu: દિવસ

en: Hour
gu: કલાક

en: Minute
gu: મિનિટ
