Lyris Simple Forms (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (11 entries)

en: Subscribe
he: הרשמה

en: Unsubscribe
he: בטל רישום

en: Error Message
he: הודעת שגיאה

en: Mail
he: מייל

en: Year
he: שנה

en: Month
he: חודש

en: Week
he: שבוע

en: Day
he: יום

en: Threshold
he: סף

en: Hour
he: שעה

en: Minute
he: דקות
