Lyris Simple Forms (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: Subscribe
hi: सदस्यता लें

en: Unsubscribe
hi: सदस्यता रद्द करें

en: Error Message
hi: त्रुटि संदेश

en: Mail
hi: मेल

en: Year
hi: वर्ष

en: Month
hi: माह

en: Day
hi: दिन

en: Hour
hi: घंटा

en: Minute
hi: मिनट
