Lyris Simple Forms (7.x-1.0) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Subscribe
hy: Բաժանորդագրվել

en: Mail
hy: Փոստ

en: Year
hy: Տարի

en: Month
hy: Ամիս

en: Week
hy: Շաբաթ

en: Day
hy: Օր

en: Hour
hy: Ժամ

en: Minute
hy: Րոպե
