Lyris Simple Forms (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (11 entries)

en: Subscribe
it: Registrati

en: Unsubscribe
it: Annulla iscrizione

en: Error Message
it: Messaggio di errore

en: Year
it: Anno

en: Month
it: Mese

en: Week
it: Settimana

en: Day
it: Giorno

en: Threshold
it: Soglia

en: submissions
it: inserimenti

en: Hour
it: Ora

en: Minute
it: Minuto
