Lyris Simple Forms (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (13 entries)

en: Subscribe
ja: 配信登録

en: Unsubscribe
ja: 登録解除

en: Error Message
ja: エラーメッセージ

en: Mail
ja: メール

en: Year
ja: 年

en: Month
ja: 月

en: Week
ja: 週

en: Day
ja: 日

en: Threshold
ja: しきい値

en: submissions
ja: 送信内容

en: Hour
ja: 時

en: Minute
ja: 分

en: Email Notification
ja: メール通知
