Lyris Simple Forms (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: Subscribe
lt: Prenumeruoti

en: Unsubscribe
lt: Atsisakyti

en: Error Message
lt: Klaidos žinutė

en: Mail
lt: Paštas

en: Year
lt: Metai

en: Month
lt: Mėnesis

en: Week
lt: Savaitė

en: Day
lt: Diena

en: Threshold
lt: Slenkstis

en: Hour
lt: Valanda

en: Minute
lt: Minutė
