Lyris Simple Forms (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (13 entries)

en: Subscribe
lv: Pierakstīties

en: Unsubscribe
lv: Atrakstīties

en: Error Message
lv: Kļūdas Ziņojums

en: Mail
lv: Pasts

en: Year
lv: Gads

en: Month
lv: Mēnesis

en: Week
lv: Nedēļa

en: Day
lv: Diena

en: Threshold
lv: Slieksnis

en: Hour
lv: Stunda

en: Minute
lv: Minūte

en: Your Email
lv: Tavs e-pasts

en: Your Name
lv: Tavs vārds
