Lyris Simple Forms (7.x-1.0) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Error Message
mr: तृटीचा संदेश

en: Mail
mr: ईमेल

en: Year
mr: वर्ष

en: Month
mr: महिना

en: Day
mr: दिवस
