Lyris Simple Forms (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (14 entries)

en: Subscribe
pl: Subskrybuj

en: Unsubscribe
pl: Wypisz się

en: Error Message
pl: Komunikat błędu

en: Mail
pl: Poczta

en: Year
pl: Rok

en: Month
pl: Miesiąc

en: Week
pl: Tydzień

en: Day
pl: Dzień

en: Threshold
pl: Próg

en: Hour
pl: Godzina

en: Minute
pl: Minuta

en: Your Email
pl: Twój e-mail

en: Your Name
pl: Twoje nazwisko

en: Redirect Path
pl: Ścieżka przekierowania
