Lyris Simple Forms (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (13 entries)

en: Subscribe
sv: Prenumerera

en: Unsubscribe
sv: Säg upp prenumeration

en: Error Message
sv: Felmeddelande

en: Mail
sv: E-post

en: Year
sv: År

en: Month
sv: Månad

en: Week
sv: Vecka

en: Day
sv: Dag

en: Threshold
sv: Tröskelvärde

en: Hour
sv: Timma

en: Minute
sv: Minut

en: Your Email
sv: Din e-postadress

en: Your Name
sv: Ditt namn
