Lyris Simple Forms (7.x-1.0) - en to te translation catalogue (8 entries)

en: Error Message
te: దోష సమాచారం

en: Mail
te: మెయిల్

en: Year
te: సంవత్సరం

en: Month
te: నెల

en: Week
te: వారం

en: Day
te: రోజు

en: Hour
te: గంట

en: Minute
te: నిమిషం
