Lyris Simple Forms (7.x-1.0) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Unsubscribe
th: ยกเลิกการเป็นสมาชิก

en: Year
th: ปี

en: Month
th: เดือน

en: Week
th: 1 อาทิตย์

en: Day
th: วัน

en: Hour
th: ชั่วโมง
