Lyris Simple Forms (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (15 entries)

en: Subscribe
uk: Підписатися

en: Unsubscribe
uk: Відписатися

en: Error Message
uk: Повідомлення про помилку

en: Mail
uk: Пошта

en: Year
uk: Рік

en: Month
uk: Місяць

en: Week
uk: Тиждень

en: Day
uk: День

en: Threshold
uk: Поріг

en: submissions
uk: результати

en: Hour
uk: Година

en: Minute
uk: Хвилина

en: Your Email
uk: Ваша адреса електронної пошти

en: Your Name
uk: Ваше ім'я

en: Email Notification
uk: Сповіщення електронною поштою
