Maestro (7.x-1.0-alpha3) - en to bg translation catalogue (34 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Content
bg: Съдържание

en: Value
bg: Стойност

en: Actions
bg: Действия

en: Cancel
bg: Откажи

en: Description
bg: Описание

en: Comments
bg: Коментари

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Edit
bg: Промени

en: Variable
bg: Променлив

en: Name
bg: Име

en: Save
bg: Запази

en: Update
bg: Промени

en: Assigned
bg: Назначена на

en: User
bg: Потребител

en: Created
bg: Създадена

en: Create
bg: Създаване

en: Active
bg: Активен

en: Published
bg: Публикувано

en: Filter
bg: Филтър

en: Role
bg: Роля

en: Optional
bg: По желание

en: Operation
bg: Действие

en: Message:
bg: Съобщение:

en: Accepted
bg: Приети

en: Deleted
bg: Изтрито

en: Subject:
bg: Заглавие:

en: Assign
bg: Добави

en: unassign
bg: премахни

en: Choose an action
bg: Изберете действие

en: Started
bg: Начало
