Maestro (7.x-1.0-alpha3) - en to si translation catalogue (8 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Description
si: පැහැදිලි කිරීම

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Name
si: නම

en: User
si: පාවිච්චි කරන්නා
