Maestro (7.x-1.0-rc1) - en to ca translation catalogue (43 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Content
ca: Contingut

en: Value
ca: Valor

en: Actions
ca: Accions

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Description
ca: Descripció

en: Comments
ca: Comentaris

en: Action
ca: Acció

en: Yes
ca: Sí

en: Go
ca: Vés-hi

en: Edit
ca: Edita

en: Name
ca: Nom

en: Save
ca: Desa

en: Summary
ca: Resum

en: Update
ca: Actualitza

en: Assigned
ca: Assignat

en: User
ca: Usuari

en: Created
ca: Creat

en: Create
ca: Crea

en: Active
ca: Activa

en: Submitted
ca: Tramès

en: Published
ca: Publicat

en: Filter
ca: Filtra

en: N/A
ca: No aplica

en: Owner
ca: Propietari

en: Start
ca: Inici

en: End
ca: Final

en: Role
ca: Rol

en: Optional
ca: Opcional

en: Close
ca: Tanca

en: Operation
ca: Operació

en: Message:
ca: Missatge:

en: Deleted
ca: Eliminat

en: Completed
ca: Completat

en: Assign
ca: Assigna

en: Available
ca: Disponible

en: unassign
ca: Desassignar

en: Choose an action
ca: Escull una acció

en: Notification
ca: Notificació

en: Assigned to:
ca: Assigat a:

en: nobody
ca: ningú
