Maestro (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (38 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Content
be: Змесціва

en: Value
be: Значэнне

en: Actions
be: Дзеянні

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Description
be: Апісанне

en: Comments
be: Каментары

en: Action
be: Дзеянне

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Variable
be: Зменная

en: Name
be: Імя

en: Save
be: Захаваць

en: Summary
be: Падсумаванне

en: Update
be: Абнавіць

en: Main
be: Галоўнае

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: User
be: Карыстальнік

en: Created
be: Створана

en: Create
be: Стварыць

en: Active
be: Актыўна

en: Published
be: Апублікавана

en: Filter
be: Фільтраваць

en: N/A
be: Не даступна

en: Owner
be: Уладальнік

en: Start
be: Пачатак

en: Role
be: Роля

en: Optional
be: Неабавязковы

en: Operation
be: Аперацыя

en: Message:
be: Паведамленне:

en: Deleted
be: Выдалена

en: Assign
be: Прызначыць

en: unassign
be: адмена прызначэння

en: Choose an action
be: Абярыце дзеянне

en: Draft
be: Чарнавік
