Maestro (7.x-1.0) - en to hy translation catalogue (28 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Value
hy: Արժեք

en: Actions
hy: Գործողություններ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Comments
hy: Մեկնաբանություններ

en: Action
hy: Գործողություն

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Name
hy: Անուն

en: Save
hy: Պահպանել

en: Summary
hy: Ամփոփում

en: Update
hy: Թարմացնել

en: User
hy: Օգտագործող

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Create
hy: Ստեղծել

en: Active
hy: Ակտիվ

en: Published
hy: Հրապարակված

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: N/A
hy: Տվյալ չկա

en: Owner
hy: Սեփականատեր

en: Role
hy: Դեր

en: Deleted
hy: Ջնջված է

en: Draft
hy: Սևագիր
