Maestro (7.x-1.0) - en to mg translation catalogue (13 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Status
mg: Toetra

en: Delete
mg: Fafaina

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Actions
mg: Asa

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Description
mg: Andinindininy

en: Comments
mg: Heviteny

en: Yes
mg: Eny

en: No
mg: Tsia

en: Update
mg: Ovana

en: User
mg: Mpampiasa

en: Filter
mg: Sivana
