Maestro (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (63 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Delete
pl: Usuń

en: Content
pl: Zawartość

en: Value
pl: Wartość

en: Actions
pl: Akcje

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Description
pl: Opis

en: Comments
pl: Komentarze

en: Action
pl: Akcja

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Go
pl: Idź

en: Edit
pl: Edytuj

en: Variable
pl: Zmienna

en: Name
pl: Nazwa

en: Save
pl: Zapisz

en: Summary
pl: Podsumowanie

en: Update
pl: Aktualizuj

en: Main
pl: Główne

en: Assigned
pl: Przydzielone

en: User
pl: Użytkownik

en: Created
pl: Utworzono

en: Create
pl: Utwórz

en: Active
pl: Aktywne

en: Submitted
pl: Przesłano

en: Published
pl: Opublikowane

en: Filter
pl: Filtr

en: N/A
pl: niedostępne

en: Owner
pl: Właściciel

en: Start
pl: Początek

en: End
pl: Koniec

en: Role
pl: Rola

en: Optional
pl: Opcjonalne

en: Close
pl: Zamknij

en: Task
pl: Zadanie

en: Operation
pl: Czynność

en: Message:
pl: Wiadomość:

en: Accepted
pl: Zaakceptowane

en: Deleted
pl: Usunięty

en: Fixed
pl: Sztywny

en: on
pl: na

en: Subject:
pl: Temat:

en: Completed
pl: Zakończone

en: New
pl: Nowy

en: Complete
pl: Zakończone

en: Assign
pl: Powiąż

en: Available
pl: Dostępne

en: Cancelled
pl: Anulowany

en: other
pl: Inne

en: Rejected
pl: Odrzucone

en: Template Name
pl: Nazwa szablonu

en: unassign
pl: usuń powiązanie

en: Choose an action
pl: Proszę wskazać działanie

en: Started
pl: Rozpoczęto

en: Notification
pl: Powiadomienie

en: Template Variables
pl: Zmienne szablonu

en: Draft
pl: Szkic

en: Assigned to:
pl: Przydzielone do:

en: Reminder
pl: Przypomnienie

en: Archived
pl: Zarchiwizowane

en: Aborted
pl: Przerwano

en: Comments:
pl: Komentarze:

en: Enable Animation
pl: Włącz animację
