Maestro (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (45 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Content
sk: Obsah

en: Value
sk: Hodnota

en: Actions
sk: Akcie

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Description
sk: Popis

en: Comments
sk: Komentáre

en: Action
sk: Akcia

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Go
sk: Prejsť

en: Edit
sk: Upraviť

en: Variable
sk: Premenná

en: Name
sk: Názov

en: Save
sk: Uložiť

en: Summary
sk: Zhrnutie

en: Update
sk: Aktualizovať

en: Assigned
sk: Pridelené

en: User
sk: Používateľ

en: Created
sk: Vytvorené

en: Create
sk: Vytvoriť

en: Active
sk: Aktívny

en: Submitted
sk: Odoslané

en: Published
sk: Zverejnené

en: Owner
sk: Vlastník

en: Start
sk: Štart

en: End
sk: Stop

en: Role
sk: Kategória používateľov

en: Optional
sk: Nepovinné

en: Close
sk: Zatvoriť

en: Operation
sk: Operácia

en: Message:
sk: Správa:

en: Accepted
sk: Prijaté

en: Deleted
sk: Odstránený

en: Completed
sk: Ukončená

en: Complete
sk: Dokončiť

en: Assign
sk: Priradiť

en: Description:
sk: Popis:

en: Available
sk: Dostupné

en: unassign
sk: odobrať

en: Choose an action
sk: Zvoľte akciu

en: Started
sk: Začaté

en: Template Variables
sk: Dočasné premenné
