Maestro (7.x-1.0) - en to sq translation catalogue (29 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Value
sq: Vlera

en: Actions
sq: Veprimet

en: Cancel
sq: Anulo

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Comments
sq: Komente

en: Action
sq: Veprimi

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Name
sq: Emri

en: Save
sq: Ruaj

en: Update
sq: Rifresko

en: User
sq: Përdoruesi

en: Created
sq: Krijuar

en: Create
sq: Krijo

en: Active
sq: Aktiv

en: Published
sq: Publikuar

en: Filter
sq: Filtri

en: Optional
sq: Me dëshirë

en: Operation
sq: Veprimi

en: Message:
sq: Mesazhi:

en: Deleted
sq: Eleminuar

en: Assign
sq: Përcakto

en: unassign
sq: Joatribuar

en: Choose an action
sq: Zgjidhë një veprim
