Maestro (7.x-1.0) - en to ta translation catalogue (37 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Status
ta: நிலை

en: Delete
ta: அழி

en: Content
ta: உள்ளடக்கம்

en: Value
ta: மதிப்பு

en: Actions
ta: செயல்கள்

en: Cancel
ta: விலகு

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Comments
ta: கருத்துகள்

en: Action
ta: செயல்

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Go
ta: செல்

en: Edit
ta: மாற்று

en: Variable
ta: மாறி

en: Name
ta: பெயர்

en: Save
ta: சேமி

en: Summary
ta: சுருக்கம்

en: Update
ta: புதுப்பிக்க

en: User
ta: பயனர்

en: Created
ta: உருவாக்கப்பட்டது

en: Create
ta: உருவாக்குக

en: Active
ta: நடைமுறையிலுள்ளது

en: Published
ta: வெளியிடப்பட்டது

en: Filter
ta: வடிகட்டி

en: N/A
ta: இல்

en: Owner
ta: உரிமையாளர்

en: Role
ta: பாத்திரம்

en: Optional
ta: விருப்புரிமை

en: Close
ta: மூடு

en: Task
ta: செய்பணி

en: Operation
ta: செயல்

en: Message:
ta: தகவல்:

en: Deleted
ta: நீக்கப்பட்டது

en: New
ta: புதிய

en: Assign
ta: ஒதுக்கு

en: Choose an action
ta: ஒரு செயலை தேர்ந்தெடு
