Maestro (7.x-1.3) - en to he translation catalogue (66 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Content
he: תוכן

en: Value
he: ערך

en: Group
he: קבוצה

en: Actions
he: פעולות

en: Cancel
he: ביטול

en: Description
he: תיאור

en: more
he: עוד

en: Comments
he: תגובות

en: Action
he: פעולה

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Go
he: קדימה

en: Edit
he: עריכה

en: Reset
he: איתחול

en: Variable
he: משתנה

en: Name
he: שם

en: Save
he: שמירה

en: Summary
he: תקציר

en: Update
he: עדכון

en: Assigned
he: מוקצה

en: User
he: משתמש

en: Created
he: נוצר

en: Create
he: יצירה

en: Active
he: פעיל

en: Submitted
he: נשלח

en: Page
he: דף

en: Published
he: מפורסם

en: Filter
he: סינון

en: N/A
he: -ללא-

en: Desc
he: יורד

en: Owner
he: בעלים

en: Start
he: התחלה

en: End
he: סוף

en: Role
he: תפקיד

en: Optional
he: אופציונאלי

en: Close
he: סגירה

en: Task
he: משימה

en: Operation
he: פעולה

en: Defaults
he: ברירות מחדל

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Message:
he: הודעה:

en: Accepted
he: התקבלו

en: Deleted
he: נמחק

en: Fixed
he: קבוע

en: Subject:
he: נושא:

en: Completed
he: נשלם

en: New
he: חדש

en: Content Type
he: סוג תוכן

en: Complete
he: השלמה

en: Apply
he: החל

en: Assign
he: שייך

en: Canceled
he: בוטל

en: Available
he: זמין

en: Offset
he: היסט

en: unassign
he: בטל הקצאה

en: Choose an action
he: בחירת פעולה

en: Template Variables
he: משתני תבנית

en: Draft
he: טיוטה

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: Assigned to:
he: משובץ ל:

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר
