Maestro (7.x-1.3) - en to sv translation catalogue (80 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Delete
sv: Radera

en: Content
sv: Innehåll

en: Value
sv: Värde

en: Group
sv: Grupp

en: Actions
sv: Åtgärder

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Description
sv: Beskrivning

en: more
sv: mer

en: Comments
sv: Kommentarer

en: Action
sv: Åtgärd

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Go
sv: Gå till

en: Edit
sv: Redigera

en: Reset
sv: Återställ

en: Variable
sv: Variabel

en: Name
sv: Namn

en: Save
sv: Spara

en: Summary
sv: Sammanfattning

en: Update
sv: Uppdatera

en: Main
sv: Huvudinställningar

en: Assigned
sv: Tilldelad

en: User
sv: Användare

en: Created
sv: Skapad

en: Create
sv: Skapa

en: Active
sv: Aktiv

en: Submitted
sv: Skickad

en: Page
sv: Sida

en: Published
sv: Publicerad

en: Filter
sv: Filtrera

en: N/A
sv: Inte tillgänglig

en: Desc
sv: Fallande

en: Owner
sv: Ägare

en: Start
sv: Från

en: End
sv: Till

en: Role
sv: Roll

en: Optional
sv: Valfritt

en: Close
sv: Stäng

en: Task
sv: Uppgift

en: Operation
sv: Funktion

en: Defaults
sv: Förvalt

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Message:
sv: Meddelande:

en: Accept
sv: Accepterar

en: Deleted
sv: Borttaget

en: Fixed
sv: Fast

en: on
sv: på

en: Subject:
sv: Ämne:

en: Completed
sv: Slutförd

en: New
sv: Ny

en: Content Type
sv: Innehållstyp

en: Add Comment
sv: Lägg till kommentar

en: Complete
sv: Slutförd

en: Apply
sv: Applicera

en: Assign
sv: Tilldela

en: Canceled
sv: Avbruten

en: Description:
sv: Beskrivning:

en: Available
sv: Tillgänglig

en: Cancelled
sv: Avbokad

en: Offset
sv: Kompensera

en: other
sv: andra

en: Comment by
sv: Kommenterad av

en: unassign
sv: koppla från

en: Choose an action
sv: Välj en åtgärd

en: Started
sv: Startade

en: Notification
sv: Avisering

en: Assignment
sv: Uppdrag

en: Draft
sv: Utkast

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: Assigned to:
sv: Tilldelad till:

en: nobody
sv: ingen

en: Reminder
sv: Påminnelse

en: Archived
sv: Arkiverad

en: Task ID
sv: ID-nummer för händelse

en: Delete Template
sv: Radera mall

en: Animal
sv: Djur

en: Asc
sv: Stigande

en: Master
sv: Huvud
