Maestro (7.x-1.3) - en to uk translation catalogue (147 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Status
uk: Стан

en: Delete
uk: Видалити

en: Content
uk: Вміст

en: Value
uk: Значення

en: Group
uk: Група

en: Actions
uk: Дії

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Description
uk: Опис

en: more
uk: ще

en: Comments
uk: Коментарі

en: Action
uk: Дія

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Go
uk: Перехід

en: Edit
uk: Редагувати

en: Reset
uk: Скинути

en: Variable
uk: Змінна

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Save
uk: Зберегти

en: Summary
uk: Резюме

en: Update
uk: Оновити

en: Main
uk: Головна

en: Assigned
uk: Призначено

en: User
uk: Користувач

en: Created
uk: Створено

en: Create
uk: Створити

en: Active
uk: Активно

en: Submitted
uk: Надіслано

en: Page
uk: Сторінка

en: Published
uk: Опубліковано

en: Filter
uk: Фільтр

en: N/A
uk: Н/Д

en: Default Value
uk: Типове значення

en: Desc
uk: Спад

en: Owner
uk: Власник

en: Start
uk: Початок

en: End
uk: Кінець

en: Role
uk: Роль

en: Optional
uk: Необов'язкове

en: Close
uk: Закрити

en: Task
uk: Завдання

en: Operation
uk: Дія

en: Defaults
uk: Умовчання

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Message:
uk: Повідомлення:

en: Accept
uk: Прийняти

en: Accepted
uk: Прийняте

en: Deleted
uk: Видалено

en: Unapproved
uk: Несхвалене

en: Fixed
uk: Фіксоване

en: on
uk: увімкнено

en: Subject:
uk: Тема:

en: Completed
uk: Завершено

en: New
uk: Нові

en: Content Type
uk: Тип матеріалу

en: Add Comment
uk: Додати коментар

en: Complete
uk: Завершене

en: Apply
uk: Застосувати

en: Assign
uk: Призначити

en: Canceled
uk: Скасовано

en: Description:
uk: Опис:

en: Available
uk: Доступно

en: Cancelled
uk: Скасовано

en: Offset
uk: Зміщення

en: other
uk: інше

en: Rejected
uk: Відкинуті

en: Template Name
uk: Назва шаблону

en: Comment by
uk: Коментар від

en: unassign
uk: відкріпити

en: Choose an action
uk: Оберіть дію

en: Started
uk: Запущено

en: Notification
uk: Сповіщення

en: Delete Comment
uk: Видалити коментар

en: Assignment
uk: Призначення

en: Queue ID
uk: ID черги

en: Task Name
uk: Назва задачі

en: Reject
uk: Відмовити

en: Template Variables
uk: Змінні шаблона

en: Draft
uk: Чернетка

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: - All -
uk: - Усе -

en: Task Status
uk: Стан завдання

en: Assigned to:
uk: Прикріплено до:

en: Ready
uk: Готово

en: Assigned To
uk: Призначене на

en: New Template
uk: Новий шаблон

en: Reminder
uk: Нагадування

en: Archived
uk: Архівовано

en: Select User
uk: Вибрати користувача

en: Task ID
uk: ID завдання

en: empty interactive task - nothing to display for interactive function.
uk: інтерактивне завдання порожнє - немає що показувати інтерактивній функції

en: Set debug mode on
uk: Увімкнути режим зневадження

en: get_ProcessVariable: The Process ID has not been set.
uk: get_ProcessVariable: ID процесу не вказане.

en: On Assignment
uk: Призначено

en: On Completion
uk: В завершенні

en: On Hold
uk: На паузі

en: Aborted
uk: Припинено

en: If Condition False
uk: Якщо умова не виконується

en: Regenerated
uk: Відновлені

en: nobody assigned
uk: не призначено

en: New Task
uk: Нове завдання

en: Continue with delete?
uk: Продовжити видалення?

en: Draw Line
uk: Намалювати графік

en: Clear Adjacent Lines
uk: Очистити суміжні смуги

en: Edit Task
uk: Редагувати завдання

en: Delete Task
uk: Видалити завдання

en: Draw Success Line
uk: Намалювати графік успішного виконання

en: Draw Fail Line
uk: Намалювати графік помилок виконання

en: Interactive Function "@taskname" was  not found.
uk: Інтерактивної функції "@taskname" не знайдено.

en: Maestro batch script physical file location
uk: Фізичне розташування файла пакетного сценарію Maestro

en: Delete Project
uk: Видалити проект

en: And Task
uk: Задача логічного Та

en: If Task
uk: Задача перевірки умови

en: Batch Task
uk: Пакетна задача

en: Batch Function Task
uk: Задача пакетної функції

en: Interactive Function Task
uk: Задача інтерактивної функції

en: Set Process Variable Task
uk: Задача процесу обробки змінної

en: Manual Web Task
uk: Задача ручного введення вебу

en: Content Type Task
uk: Задача типу матеріалів

en: Fire Trigger Task
uk: Задача тригеру, що спрацював

en: Are you sure you want to delete this task?
uk: Вилучити це завдання?

en: Comments:
uk: Коментарі:

en: New Comment
uk: Новий коментар

en: Expand All
uk: Розгорнути всі

en: Collapse All
uk: Згорнути всі

en: Add Variable
uk: Додати змінну

en: Enable Animation
uk: Увімкнути анімацію

en: Snap to Grid
uk: Прив'язка до сітки

en: Snap to Objects
uk: Прив'язати до об'єктів

en: Delete Template
uk: Вилучити шаблон

en: End of Workflow
uk: Кінець процесу

en: NAME
uk: ІМ'Я

en: If Condition
uk: Умова перевірки

en: Start of Workflow
uk: Початок процесу

en: Un-Defined
uk: Не визначено

en: Under Review
uk: На розгляді

en: Inline Form API Task
uk: Задача API вбудованих форм

en: Animal
uk: Тварина

en: Asc
uk: Зрост

en: Master
uk: Головне

en: Illegal deletion attempt.
uk: Неправильна спроба видалення.

en: Illegal edit attempt.
uk: Неправильна спроба редагування.

en: Illegal save attempt.
uk: Неправильна спроба запису.

en: Illegal move attempt.
uk: Неправильна спроба переміщення.

en: Illegal line connection attempt.
uk: Неправильна спроба з'єднання графіків.

en: Illegal action
uk: Неправильна дія
