Maestro (7.x-1.4) - en to bs translation catalogue (28 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Delete
bs: Briši

en: Content
bs: Sadržaj

en: Value
bs: Vrijednost

en: Group
bs: Grupa

en: Actions
bs: Akcije

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Description
bs: Opis

en: more
bs: još

en: Comments
bs: Komentari

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Name
bs: Ime

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Update
bs: Ažuriranje

en: Assigned
bs: Dodjeljeno

en: User
bs: Korisnik

en: Error
bs: Greška

en: Created
bs: Kreiran

en: Active
bs: Aktivan

en: Page
bs: Strana

en: Published
bs: Objavljeno

en: Role
bs: Uloga

en: Optional
bs: Opcionalno

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Apply
bs: Primjeni

en: Choose an action
bs: Izaberite akciju
