Maestro (7.x-1.4) - en to cs translation catalogue (64 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: Content
cs: Obsah

en: Value
cs: Hodnota

en: Group
cs: Skupina

en: Actions
cs: Akce

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Description
cs: Popis

en: more
cs: více

en: Comments
cs: Komentáře

en: Action
cs: Akce

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Go
cs: Přejít

en: Edit
cs: Upravit

en: Variable
cs: Proměnná

en: Name
cs: Jméno

en: Save
cs: Uložit

en: Summary
cs: Souhrn

en: Update
cs: Aktualizovat

en: User
cs: Uživatel

en: Error
cs: Chyba

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Create
cs: Vytvořit

en: Active
cs: Aktivní

en: Submitted
cs: Odesláno

en: Page
cs: Stránka

en: Published
cs: Zveřejněno

en: Filter
cs: Filtr

en: Desc
cs: Sestupně

en: Owner
cs: Vlastník

en: Start
cs: Začátek

en: End
cs: Konec

en: Optional
cs: Nepovinné

en: Close
cs: Zavřít

en: Operation
cs: Operace

en: Defaults
cs: Výchozí hodnoty

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Message:
cs: Zpráva:

en: Deleted
cs: Smazáno

en: Fixed
cs: Pevná

en: Completed
cs: Dokončené

en: New
cs: Nové

en: Content Type
cs: Typ obsahu

en: Complete
cs: Dokončit

en: Apply
cs: Použít

en: Assign
cs: Přiřadit

en: Canceled
cs: Zrušeno

en: Description:
cs: Popis:

en: Available
cs: K dispozici

en: Cancelled
cs: Stronováno

en: Offset
cs: Posun

en: Comment by
cs: Komentoval

en: unassign
cs: odstranit přiřazení

en: Choose an action
cs: Vybrat akci

en: Started
cs: Zahájeno

en: Notification
cs: Oznámení

en: Draft
cs: Koncept

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: Archived
cs: Archivováno

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Master
cs: Nadřízené
