Maestro (7.x-1.4) - en to eu translation catalogue (56 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Content
eu: Edukia

en: Value
eu: Balioa

en: Group
eu: Taldea

en: Actions
eu: Ekintzak

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Description
eu: Azalpena

en: more
eu: gehiago

en: Comments
eu: Iruzkinak

en: Action
eu: Ekintza

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Go
eu: Joan

en: Edit
eu: Editatu

en: Reset
eu: Garbitu

en: Variable
eu: Aldagaia

en: Name
eu: Izena

en: Save
eu: Gorde

en: Summary
eu: Laburpena

en: Update
eu: Eguneratu

en: ID
eu: IDa

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Error
eu: Errorea

en: Created
eu: Sortua

en: Create
eu: Sortu

en: Active
eu: Aktiboa

en: Submitted
eu: Bidalia

en: Page
eu: Orria

en: Published
eu: Argitaratua

en: Filter
eu: Iragazkia

en: Desc
eu: Beheraka

en: Owner
eu: Jabea

en: Role
eu: Rol

en: Optional
eu: Aukerazkoa

en: Close
eu: Itxi

en: Operation
eu: Eragiketa

en: Defaults
eu: Lehenetsia

en: Message:
eu: Mezua:

en: Deleted
eu: Ezabatua

en: Completed
eu: Osatuta

en: New
eu: Berriak

en: Content Type
eu: Eduki Mota

en: Add Comment
eu: Gehitu iruzkina

en: Complete
eu: Eginda

en: Apply
eu: Ezarri

en: Assign
eu: Esleitu

en: Available
eu: Gaituta

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: unassign
eu: esleitu gabe

en: Choose an action
eu: Ekintza bat aukeratu

en: Started
eu: Hasita

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: Asc
eu: Goraka
