Maestro (7.x-1.4) - en to ne translation catalogue (28 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Group
ne: समूह

en: Actions
ne: कार्यहरू

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: more
ne: धेरै

en: Comments
ne: टिप्पणीहरू

en: Action
ne: कारवाही

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Name
ne: नाम

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Update
ne: अपडेट

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Error
ne: त्रुटि

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Create
ne: सिर्जना

en: Active
ne: सक्रिय

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Published
ne: प्रकाशित

en: Filter
ne: फिल्टर

en: Optional
ne: ऐच्छिक

en: Message:
ne: संदेश
