Maestro (7.x-1.4) - en to nn translation catalogue (35 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Delete
nn: Slett

en: Content
nn: Innhald

en: Group
nn: Gruppe

en: Actions
nn: Handlingar

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Description
nn: Beskriving

en: more
nn: meir

en: Comments
nn: Kommentarar

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Edit
nn: Rediger

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Name
nn: Namn

en: Save
nn: Lagre

en: Summary
nn: Samandrag

en: Update
nn: Oppdater

en: User
nn: Brukar

en: Error
nn: Feil

en: Created
nn: Laga

en: Create
nn: Lag

en: Active
nn: Aktiv

en: Page
nn: Nettside

en: Published
nn: Publisert

en: Filter
nn: Filtrer

en: Start
nn: Byrjar

en: End
nn: Sluttar

en: Role
nn: Rolle

en: Optional
nn: Valfri

en: Close
nn: Lukk

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Message:
nn: Melding:

en: Deleted
nn: Sletta

en: Apply
nn: Bruk

en: - All -
nn: - Alle -
