Maestro (7.x-1.5) - en to af translation catalogue (37 entries)

en: Title
af: Titel

en: Delete
af: Vee uit

en: Content
af: Inhoud

en: Value
af: Waarde

en: Group
af: Groep

en: Actions
af: Aksies

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Description
af: Beskrywing

en: more
af: meer

en: Comments
af: Kommentaar

en: Action
af: Aksie

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Go
af: Gaan

en: Edit
af: Wysig

en: Reset
af: Herstel

en: Variable
af: Veranderlike

en: Name
af: Naam

en: Save
af: Stoor

en: Update
af: Dateer op

en: User
af: Gebruiker

en: Error
af: Fout

en: Created
af: Geskep

en: Create
af: Skep

en: Active
af: Aktief

en: Page
af: Bladsy

en: Published
af: Gepubliseerd

en: Filter
af: Filtreer

en: Role
af: Rol

en: Optional
af: Opsioneel

en: Operation
af: Operasie

en: Message:
af: Boodskap:

en: Deleted
af: Uitgewis

en: Apply
af: Pas toe

en: Choose an action
af: Kies 'n aksie

en: - All -
af: - Alle -

en: Master
af: Meester
