Maestro (7.x-1.5) - en to bo translation catalogue (54 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Value
bo: ཐོབ་གྲངས

en: Group
bo: ཁག

en: Actions
bo: བྱ་འགུལ

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: more
bo: དེ་ལས་མང་བ

en: Comments
bo: དཔྱད་གཏམ

en: Action
bo: བྱ་འགུལ

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Go
bo: སྐྱོད་པ

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Variable
bo: འགྱུར་ཚད།

en: Name
bo: མིང

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Summary
bo: མདོར་བསྡུས

en: Update
bo: གསར་སྒྱུར

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Error
bo: ནོར་འཁྲུལ

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Create
bo: གསར་བཟོ

en: Active
bo: སྤྱོད་ཆོག་པ

en: Submitted
bo: ཡར་སྤྲད་ཟིན

en: Page
bo: དྲ་ངོས

en: Published
bo: སྤེལ་ཟིན་པ

en: Filter
bo: ཚགས་རྒྱག

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Owner
bo: བདག་པོ

en: Role
bo: འགན་ནུས

en: Optional
bo: གདམ་ཁ་ཡིན་པ

en: Close
bo: ཁ་རྒྱག་པ།

en: Operation
bo: བཀོལ་སྤྱོད

en: Defaults
bo: སྔར་ཡོད

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Approved
bo: ཆོག་མཆན་ཐོབ་པ

en: Message:
bo: འཕྲིན་ཡིག

en: Deleted
bo: སུབ་ཚར་བ

en: Fixed
bo: ངེས་གཏན་བྱས་ཟིན

en: New
bo: གསར་བ

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: Assign
bo: སྒྲིག་པ

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: unassign
bo: ཕྱིར་འཐེན་བྱེད་པ

en: Choose an action
bo: བྱ་འགུལ་ཞིག་གདམ་པ

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ

en: Master
bo: གཙོ་འཛིན
