Maestro (7.x-1.5) - en to et translation catalogue (63 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Content
et: Sisu

en: Value
et: Väärtus

en: Group
et: Grupp

en: Actions
et: Toimingud

en: Cancel
et: Tühista

en: Description
et: Kirjeldus

en: more
et: veel

en: Comments
et: Kommentaarid

en: Action
et: Tegevus

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Go
et: Mine

en: Edit
et: Muuda

en: Reset
et: Tühista

en: Variable
et: Muutuja

en: Name
et: Nimi

en: Save
et: Salvesta

en: Summary
et: Kokkuvõte

en: Update
et: Uuenda

en: User
et: Kasutaja

en: Error
et: Viga

en: Created
et: Loodud

en: Create
et: Loo

en: Active
et: Aktiivne

en: Submitted
et: Vastatud

en: Page
et: Lehekülg

en: Published
et: Avaldatud

en: Filter
et: Filtreeri

en: N/A
et: Puudub

en: Desc
et: Kahanev

en: Owner
et: Omanik

en: Start
et: Algus

en: End
et: Lõpp

en: Role
et: Roll

en: Optional
et: Valikuline

en: Close
et: Sulge

en: Task
et: Ülesanne

en: Operation
et: Operatsioon

en: Defaults
et: Vaikesätted

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Approved
et: Kinnitatud

en: Message:
et: Sisu:

en: Deleted
et: Kustutatud

en: Fixed
et: Fikseeritud

en: on
et: -

en: Completed
et: Lõpetatud

en: New
et: Uus

en: Complete
et: Lõpetatud

en: Apply
et: Rakenda

en: Assign
et: Määra

en: Available
et: Saadaval

en: Offset
et: Nihe

en: unassign
et: sea lahti

en: Choose an action
et: Vali tegevus

en: Draft
et: Mustand

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Archived
et: Arhiveeritud

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine
