Maestro (7.x-1.5) - en to ka translation catalogue (35 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Content
ka: კონტენტი

en: Value
ka: მნიშვნელობა

en: Group
ka: ჯგუფი

en: Actions
ka: ოპერაციები

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Description
ka: აღწერა

en: more
ka: მეტი

en: Comments
ka: კომენტარები

en: Action
ka: ოპერაცია

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Variable
ka: ცვლადი

en: Name
ka: სახელი

en: Update
ka: განახლება

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Error
ka: შეცდომა

en: Created
ka: შექმნილია

en: Create
ka: შექმნა

en: Active
ka: აქტიური

en: Page
ka: გვერდი

en: Published
ka: გამოქვეყნებული

en: Filter
ka: ფილტრი

en: Desc
ka: აღწერა

en: Owner
ka: მფლობელი

en: Role
ka: როლი

en: Message:
ka: შეტყობინება:

en: Deleted
ka: წაშლილი

en: Fixed
ka: ფიქსირებული

en: New
ka: ახალი

en: Assign
ka: მინიჭება

en: - All -
ka: - ყველა -
