Maestro (7.x-1.5) - en to kk translation catalogue (33 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Content
kk: Контент

en: Value
kk: Мән

en: Actions
kk: Әрекеттер

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Description
kk: Сипаттама

en: Comments
kk: Пікірлер

en: Action
kk: Әрекет

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Reset
kk: Ысыру

en: Variable
kk: Мәң

en: Name
kk: Аты

en: Save
kk: Сақтау

en: Update
kk: Жанарту

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Error
kk: Қате

en: Created
kk: Құрылған

en: Create
kk: Қосу

en: Active
kk: Белсенді

en: Page
kk: Бет

en: Published
kk: Жарияланған

en: Filter
kk: Фильтрле

en: Optional
kk: Міндетті емес

en: Operation
kk: Операция

en: Message:
kk: Хабарлама:

en: Deleted
kk: Жойылған

en: Assign
kk: Тағайындау

en: unassign
kk: тағайындамау

en: Choose an action
kk: Әрекет таңдаңыз
